Третина мешканців будинку престарілих у Польщі померла після вакцинації – „Dziennik Wschodni”

Було скасовано вакцинацію другою дозою вакцини Pfizer-BionTech, яка мала відбутися 9 лютого. Першої дози було досить. Смерть майже третини вакцинованих літніх людей виглядає як колективна евтаназія.

Як повідомляв “Dziennik Wschodni”, в будинку для старих “А в серці травень” у Волі Чолновській в Пулавському повіті до 10 лютого померло 9 мешканців, котрих 19 січня щепили проти covid-19 вакциною Pfizer-BionTech 19, пише wpolityce.pl

Згідно з юридичним визначенням NOP, усі “побічні явища”, що виникають протягом 30 днів, є “побічними реакціями вакцини” і вимагають ретельного дослідження. Смерть є небажаною реакцією. З тридцяти людей, вакцинованих у цьому центрі, 9 померли, і “переважна більшість” мешканців та персоналу захворіла на covid-19. Хвороба протікає тяжко.

У зв’язку з цими фактами було скасовано вакцинацію пацієнтів центру “А в серці травень” другою дозою вакцини Pfizer-BionTech, яка мала відбутися 9 лютого.

Першої дози було досить, можна сказати саркастично. Але це не жарт. Смерть майже третини вакцинованих літніх людей виглядає як колективна евтаназія. Чи розслідує цю справу поліція та прокуратура? Може, замість вакцини літнім людям дали отруту?

Можливо, ті, хто помер відразу після вакцинації, належать до групи, смерті яких виробник вакцини передбачав, пишучи про подібні ситуації в Норвегії, а потім в Іспанії, що вони “відповідають очікуванням”.

“Dziennik Wschodni” дав своїй статті обережну назву: “Коронавірус у будинку для старих людей. Смерть зростає”. З тексту ми дізнаємось, що до вакцинації в цьому будинку коронавірусу не було, що він з’явився після вакцинації, внаслідок чого загинув кожен третій його мешканець.

Автор статті Maciej Pawlicki вимагає видалити з сайту gov.pl неправдиву та небезпечну інформацію про те, що постійне вживання ліків проти інших хвороб не є протипоказанням до вакцинації проти covid-19, і писати інформацію, заявлену виробником, що такі випробування ніколи не проводились.

Читайте також  Ніколи не пробачу………!!!!!! На прохання матері, бійця “Азову” ховали у відкритій труні

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело

Загрузка...
загрузка...