У МОЗ дали рекомендації щодо проведення “лінійок” у школі 1 вересня: що треба знати

Міністерство охорони здоров’я України дало рекомендації щодо проведення “лінійок” у школах 1 вересня. Зазначається, що захід не є обов’язковим, рішення про проведення свята ухвалює адміністрація.

МОЗ рекомендує організовувати “лінійку” просто неба – у дворі школи або на спортивному майданчику, передає пресслужба відомства. Також радять не збирати учнів різних вікових груп і не створювати натовп.

Якщо передбачається традиційне свято першого дзвінка, потрібно стежити за дотриманням дистанції – мінімум півтора метра. У рекомендаціях також радять утриматися від запрошення розважальних колективів і скоротити тривалість заходу.

У МОЗ запропонували альтернативу без скупчення дітей – провести свято в кожному класі окремо. Замість активностей у приміщенні школи також порадили провести їх на свіжому повітрі.

Зазначимо, що школи в Україні з 1 вересня працюватимуть у звичайному режимі, оскільки країна перебуває в “зеленій” зоні. Водночас учні та працівники навчальних закладів повинні дотримуватися правил адаптивного карантину, який все ще діє.

Читайте також  Скандал із директором гімназії в Харкові, яка принизила вдову загиблого штурмана, отримав продовження

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело