В Україні знижується ціна на соняшникову олію

В Україні соняшникова олія до кінця липня стала дешевшати. Ціна на цей продукт, як і раніше, тримається на рівні близько 60 гривень за пляшку. Однак один сорт соняшникової олії вже став здавати цінові позиції.

Йдеться про продукт торгової марки “Олейна”. В кінці минулого робочого тижня пляшка “Олейни” ємністю 850 мілілітрів помітно подешевшала. Правда, ціну на неї знизили не всюди, але можна сказати, що процес пішов.

Зокрема, в торговій мережі Metro ціна соняшникової олії марки “Олейна” залишилася незмінною – 63,50 гривень. А ось в Auchan вартість пляшки відразу знизили до 49,50 гривні (-8,2 порівняно до початку липня).

Таким чином, якщо рахувати в середньому, то знижена вартість пляшки соняшникової олії склала 56,50 гривень за пляшку.

При цьому було би передчасним стверджувати, що ця тенденція охопила всі марки соняшникової олії. Наприклад, вартість пляшки “Щедрого дару” не змінилася ні в той, ні в інший бік і поки тримається на рівні 63,92 гривні за пляшку ємністю 850 грамів.

Але навіть те, що ціни на цей продукт не дорожчають, а тримаються на колишньому рівні, свідчить, що ринок готовий знижувати вартість соняшникової олії.

Читайте також  Якою буде для українців ціна на газ у березні? Нафтогаз назвав цифру

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело