Секс утрьох: нащо жінці в ліжку конкурентка

Чому жінки погоджуються на секс утрьох і навіщо чоловікові дві жінки відразу?

Згідно зі статистикою, не більше 2% людей регулярно практикують секс утрьох. Майже 40% людей спробували секс утрьох один раз або два-три рази, не більше. Інші люди про це або мріють, але не наважуються, або відчувають стійку огиду до сексу втрьох. Поговоримо про це?

Навіщо чоловікові дві жінки відразу?

Якщо вірити опитуванням, кожна третя жінка відчуває оргазм аж ніяк не при кожному статевому контакті. Наголошуємо: здорова жінка. Це означає, що приблизно третина сексуально дозрілих чоловіків – просто погані коханці. Але практично всі чоловіки мріють опинитися в ліжку з двома жінками. Чому? Причин цього кілька, і всі вони, як би це м’яко назвати, не дуже втішні для сильної статі. Тут тобі і пам’ять про своє минуле – в череді самочок он скільки було, бери будь-яку. І комплекс мамія, якому кохання треба ба-а-а-а-гато. І бажання трохи сачконути, з величезним задоволенням спостерігаючи за тим, як кохаються дві жінки.

Чому жінки погоджуються на секс утрьох?

Якщо третій – “додатковий” чоловік, то це ще можна якось зрозуміти: один розум (ну, не розум…) – добре, а два – краще. Але чому жінки погоджуються на секс ЖЧЖ? Жінки ж не полігамні за своєю сутністю. І спостерігати за тим, як коханий чоловік пестить іншу жінку – задоволення для нормальної жінки сумнівне. Сексологи стверджують, що на секс утрьох за типом ЖЧЖ найчастіше погоджуються жінки з стримуваними лесбійськими нахилами. Для таких дівчат секс утрьох – легальна можливість реалізувати свої таємні бажання. Учені стверджують, що майже в кожній жінці до 30 років прокидається лесбіянка. Що там казати, зізнатися собі в тому, що десь глибоко усередині живе лесбіянка, непросто. А вона-таки живе в багатьох жінках: опитування показують, що приблизно половині жінок більш-менш часто сниться секс із жінкою. І секс утрьох у цьому випадку стає просто порятунком.

Читайте також  Які жінки найсексуальніші за знаком зодіаку

А що якщо жодного потягу до іншої жінки немає?

Але коханий чоловік мало не ультиматуми ставить, вимагаючи запросити під подружню ковдру третю жінку? Сексологи попереджають: секс утрьох, звісно, вносить дивовижну різноманітність у секс. Але назвати секс утрьох зовсім безпечною розвагою не ризикне жоден фахівець. Чому? Бо знайти абсолютно безпечного третього дуже складно. Адже запрошувати подружку – верх необачності. Сьогодні просто секс утрьох, а завтра в ліжку ти – третя зайва.
Отже, треба шукати прекрасну незнайомку. У психічному та фізичному здоров’ї якої треба бути абсолютно впевненими. Друга причина: секс утрьох часто руйнує стосунки. Адже одна справа – надивитися відеофільмів і зовсім інша – віддати кохану людину в чужі руки та побачити, як чоловік одержує від цього задоволення. І останнє: на секс утрьох у жодному разі не можна погоджуватися під тиском ультиматуму. Якщо ця пригода цікава тобі самій – чом би і ні? Але якщо звучить фраза “Не погодишся – піду, мені пуританки не потрібні!” – нехай іде! Стосунки насправді вже померли і оживити їх може лише чудо. А секс утрьох – це, звісно, захоплююче, але справжнім дивом тут і не пахне.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -