На Тернопільщині священник злякався відспівувати чоловіка з Covid-19: “Хороніть самі”

На Тернопільщині чоловіку довелося самотужки відспівувати знайомого, який помер від ускладнень коронавірусу. Виявилося, що священник злякався та втік. Про це повідомляє інформаційний портал “Тернопільська липа”.

На початку пандемію місто Монастириська, що на Тернопільщині називали “українським Уханем”. Адже тут була найбільша кількість хворих на коронавірус. Через це людей охопила паніка, адже вони не знали, що робити, боялись виходити на вулицю, панікували від кожної новини. Тоді у лікарнях майже не було всього необхідного забезпечення.

“Тоді я ще був заступником голови районної ради, і ми одразу почали діяти. Нам вдалось налагодити постачання захисних костюмів для лікарів, ми купили апарати й змогли забезпечити лікарню всім необхідним на два наступні місяці. А люди дуже панікували. У нас був такий кумедний випадок, коли жінка викликала пожежну машину, щоб їй продезінфікувати подвір’я. Вона розмовляла з сусідкою, а та два рази плюнула на подвір’я”, — згадує ситуацію у місті Монастириська на початку карантину Павло Дронь.
До того ж Павло Дронь розповів історію, як йому одного разу довелось хоронити людину, яка померла від коронавірусу.

” То було 2 травня, якраз мій день народження. Я був на похороні, туди прийшов священник, але він злякався і пішов з цвинтаря ще до процедури поховання. Я спіймав його за рясу і попросив залишитись, а він сказав: “Хороніть собі самі”. Що мені й довелось зробити. Сільський голова був мені за дяка, а я священником. Родичі померлого були не проти, і ми провели процедуру поховання”, — підсумував чоловік.

Читайте також  «Вони постійно ґвалтують дівчат, але всі мовчать»: Нові моторошні свідчення щодо вбивства тернопільської випускниці

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело