Ассія Ахат знялася оголеною для обкладинки нового треку

Ассія Ахат розповіла про особисту драму в новій пісні “Переплетает”

Ассія Ахат знялася оголеною для обкладинки нового треку © Прес-служба артиста
Відома українська скрипалька та співачка Ассія Ахат вирішила здивувати громадськість чуттєвою і дуже особистою піснею. Композиція “Переплетает” стане новим витком у творчості артистки. Ще ніколи Ассія не була така близька і відверта зі своїми слухачами.

Все життя цієї виконавиці – суцільне переплетіння: класичної музики з естрадної, переплетення країн, доріг і доль … Сьогодні Ассія Ахат вирішила розповісти про це в пісні.

Автор “Переплетает”, за словами Асії, настільки точно передав всі її емоції в тексті і музиці, що, здається, прочитав її думки, прожив за неї певний етап життя.

Робота над цією композицією тривала кілька місяців. Співачка з музикантами і аранжировальниками грала в студії, ретельно підбираючи кожну нотку, щоб наповнитися новими фарбами і показати себе з іншого боку.

Для мене пісня – перш за все мелодія і гармонія. У “Переплетает” не тільки красива мелодія і гармонія, в ній незвичайні вірші. На перший погляд, в тексті немає драми, кульмінації, розв’язки, як це часто буває, але є щось таке, що можна прочитати між рядків. Ця пісня – мій сьогоднішній внутрішній світ, мої емоції і почуття! Перш за все це – дуже особиста пісня! Одним словом – моя! Послухайте, щоб в цьому переконатися – коментує Ассія Ахат.

Надихнувшись цією композицією, Ассія вирішила, що обкладинкою нового треку стане сміливий знімок, на якому вона зображена оголеною. Автором фотосесії виступив один з найвідоміших фешн-фотографів України Юрій Балан.

Як тільки ця музика народилася, виник образ обкладинки: любов, тепло, ніжність і … скромність – зазначила співачка.

Читайте також  В Україні почалися масові збори резервістів: хто зобов’язаний прийти до військкомату

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -