Медики назвали “передвісник” важкого перебігу коронавірусу та озвучили порядок появи симптомів

Дослідники Університету Південної Каліфорнії дослідили 56 тисяч пацієнтів з COVID-19 та встановили типовий порядок. Про це пише ТСН з посиланням на Business Insider.

Дані показують, що хвороба починається з підвищення температури. Згодом з’являються кашель та біль у м’язах. За цими симптомами слідує нудота та блювання, і зрештою діарея.

Симптоми самі собою не унікальні, але автори дослідження вважають, що порядок їхньої появи допоможе відрізнити COVID-19 від інших респіраторних захворювань.

Здебільшого, виявили дослідники, пацієнти з більш легкими перебігом хвороби мали однаковий порядок появи симптомів, що й пацієнти з важким перебігом. Однак з’ясувалося, що діарея може передвісником більш серйозного стану.

“У цьому звіті передбачається, що діарея як ранній симптом вказує на більш агресивне захворювання, тому що у кожного пацієнта з цього набору даних, який спочатку переживав діарею, в кінцевому підсумку була пневмонія або дихальна недостатність”, – пишуть дослідники.

Тим не менш діарея належить до порівняно рідкісних симптомів COVID-19.

Читайте також  Тeрмінoвo! Вcя пoлiцiя cтoлицi пiднятa пo тривoзi: Озбрoєнa бaндa з aвтoмaтaми нaпaлa на ринок на Троєщині: вcе пaлaє

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело