Україна потрапила до “червоної зони” через високу захворюваність на коронавірус

Громадяни, які приїжджають з країн “червоної зони” в Україну мають проходити обсервацію 14 днів чи скористатись додатком “Дій вдома”. Із “зелених країн” – безперешкодно за наявності страхового полісу.

Україну занесли до “червоної зони” через показники захворюваності на COVID-19, який становить вище 40 випадків на добу на 100 тисяч населення. Про це повідомляє у Facebook Державне агентство розвитку туризму.

“Україна потрапила до «червоної зони», тому що показник захворювання на COVID-19 становить вище 40 випадків на добу на 100 тисяч населення. Польща, Єгипет, Туреччина, Болгарія поки залишаються у “зеленій зоні”, – йдеться у повідомленні.

“Громадяни, які приїжджають з країн “червоної зони” в Україну мають проходити обсервацію 14 днів чи скористатись додатком “Дій вдома”. Із “зелених країн” – безперешкодно за наявності страхового полісу”, – йдеться в повідомленні.

Зазначимо, що за минулу добу в Україні зафіксували 833 нових випадків зараження коронавірусом. Відтак, станом на 23 червня загальна статистика інфікованих COVID-19 в країні зросла до 38 074.

Читайте також  “Є надія, що велика справа здійсниться” – Гузар

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело