Уряд відновив роботу ще двох пунктів пропуску

Вантажні перевезення через пункт пропуску “Рава-Руська” та “Скадовський морський торговельний порт” після запровадження обмежувальних заходів у зв’язку з пандемією нового коронавірусу COVID-19 відновлюються. Їхню роботу дозволив Кабінет міністрів України під час засідання 6 травня.

Про це йдеться на сайті уряду.

У Кабміні пояснили, що відновлення роботи “Скадовського морського торговельного порту” є вкрай важливим для збільшення вантажопотоку та забезпечення існуючого попиту.

“Технологічні особливості перевантаження та оформлення вантажів у морських портах України не передбачають тісного контакту між людьми, тому доцільно відновити цю роботу”, – підкреслив Владислав Криклій.

Також зазначається, що поновлення роботи пункту пропуску “Рава-Руська” на польському кордоні зменшить черги вантажівок, що важливо в умовах поширення COVID-19, а також забезпечить здійснення міжнародної торгівлі.

Відновлено роботу пунктів пропуску для морського сполучення у “Скадовському порту” та для автомобільного сполучення “Рава Руська”. Це дозволить збільшити вантажопотоки та забезпечити стабільну міжнародну торгівлю”, – прокоментував Криклій у Telegram.

Читайте також  ЄС залишить закритими кордони ще на два тижні і скоротить "безпечний" список

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело