У Туреччині знайшли тіло зниклої українки: що відомо

У Туреччині знайшли тіло зниклої українки: що відомо

Альпіністку з Одеси 42-річну Яну Кривошею 28 травня знайшли мертвою біля вершини гори Геіксіврісі. Дівчина зникла на початку травня в Анталії.

Про це повідомили Український портал Туреччини у Facebook і турецьке видання AntalyaHakkinda. За попередньою інформацією, вона впала зі стрімких скель і загинула.

«Протягом декількох тижнів її шукали різні команди рятувальників як місцевих, так і українських. Проте тіло вдалося виявити лише 28 травня під час аерофотозйомки розвідувальним літаком жандармерії», – йдеться в повідомленні.

Після того, як тіло загиблої альпіністки було знято зі скель командою пошуково-рятувальних служб, його доправили в Інститут судової медицини для встановлення точних причин смерті.

Читайте також  “Прийшов, ліг спати, а на наступний день…”: Трагічна смерть юнака після випускного вразила Україну

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело