Подивися на свої пальці: а раптом ти – геній?

Відбитки пальців вивчає особлива наука – дерматогліфіка. Вона виникла на стику психології, дактилоскопії і криміналістики і спочатку застосовувалася для уточнення психологічного портрета злочинця.

Всі відбитки пальців індивідуальні, але типологічно поділяються на 3 категорії: хвилі, петлі та завитки. Зазвичай у людини зустрічаються 2 або навіть 3 типа відбитків, рідко — один. Запиши на аркуші, скільки яких вийшло в тебе.

Якщо більше “Хвиль”

Саме “хвилі” – найпоширеніший візерунок в наших широтах. Такі люди зазвичай володіють спокійним, уживчивим характером і врівноваженою психікою. Про таких у школі казали “міцний середнячок”. Зірок з неба не хапають, але і в сумнівні авантюри не вплутуються, легко сходяться з людьми, але не є “душею компанії”, підтримують рівні стосунки з друзями і колегами, більше орієнтовані на сім’ю.

Якщо більше “Петель”

Візерунок більше поширений у центральній Європі. Це досить відкриті, впевнені в собі і карьєрооріентировані люди, для яких важливий саморозвиток і самовираження, навіть якщо це не приносить конкретної матеріальної вигоди.

Перевага цього візерунка на подушечках пальців говорить про розвинутий інтелект та схильність до розумової праці. Людей з петлевим візерунком найбільше в амбітних проектах. Це дуже енергійні, працездатні, креативні люди, про яких говорять “навколо них Земля обертається”.

Якщо більше “Завитків”

Чим більше на твоїх пальцях “завитків”, тим більш високим потенціалом володіє твій мозок. 10 “завитків” вчені називають “печаткою геніальності”, оскільки такий візерунок зустрічається вкрай рідко і майже завжди – у вчених, геніальних винахідників і першовідкривачів. Переважання завитків говорить про високорозвинене логічне мислення, здатність до аналізу, хороші лінгвістичні і математичні здібності.

Такі люди спокійно вивчають кілька мов, в зрілому віці можуть радикально змінити професію, освоївши щось принципово нове, кілька разів емігрувати, знайшовши роботу цікавіше, або ж – строго навпаки – все життя присвятити одному науковому дослідженню.

Читайте також  Вчені пояснили небезпеку пристрасного сексу

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -