Коронавірус не зникне: китайські вчені дали важливий прогноз для людства

Вчені з Китаю попередили, що коронавірус нікуди не зникне і стане сезонним захворюванням, подібним до грипу.

Своїми висновками поділилася група китайських вірусологів і медичних дослідників із Пекіна, пише Daily Mail.

“Швидше за все, це епідемія, яка довгий час вже співіснує з людьми, стане сезонною і буде підтримуватися в людському тілі”, – заявив директор Інституту біології патогенів у Китайській академії медичних наук Джин Ци.

За словами вчених, у подальшому буде ще більше безсимптомних хворих, які масово поширюватимуть вірус, що буде практично неможливо відстежити.

Крім того, китайські дослідники також уточнили, що вони не знайшли доказів того, що поширення вірусу сповільниться влітку.

Начальник відділу інфекційних захворювань Першої лікарні Пекінського університету Ван Гуйцян пояснив це тим, що вірус чутливий до тепла, але він піддається впливу температури 56 градусів за Цельсієм протягом 30 хвилин, а погода ніколи не стане такою спекотною.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше японський лікар-інфекціоніст Сато Акіхіро заявив, що за найгіршим прогнозом коронавірус стане сезонним захворюванням і після закінчення пандемії буде атакувати щороку.

Читайте також  Попросився в армію не просто так: сусіди розкрили нові деталі про солдата, який убив п'ятьох людей у Дніпрі

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело