Кейт Міддлтон зізналася, що материнство дається їй дуже непросто

Кейт Міддлтон зізналася, що страждає від невпевненості у собі

На прем’єрі нового документального фільму в Лондоні герцогиня Кейт Міддлтон поділилася з присутніми на цьому заході своїми враженнями про виховання дітей.

Бути мамою – це чудове заняття, яке приносить ні з чим не порівнянне задоволення. Але часом воно вимагає неймовірного напруження всіх сил – навіть для мене, хоча я можу собі дозволити отримати набагато більшу допомогу в цій справі, ніж більшість матерів. Ніщо не може підготувати вас до дуже непростий ролі мами. Зате вам неодмінно доведеться випробувати складну суміш емоцій – радості і відчаю, любові і тривоги … Коли у вас з’являється малюк, все змінюється в одну мить. Ви більше не можете думати тільки про себе, ви тепер вже не та особистість, якою були раніше. Я прийшла до висновку, що в “професії” мами не існує ніяких правил, немає нічого безумовно правильного або неправильного. Ви просто намагаєтеся щосили піклуватися про дітей. Але багато, в тому числі і я, часом страждають від болісних нападів невпевненості в собі
зізналася дружина принца Вільяма

Відзначимо, що недавно в ЗМІ з’явилися чутки про те, що нібито Кейт Міддлтон і принц Вільям готуються до ЕКЗ (екстракорпоральне запліднення), через те, що Кейт Міддлтон сама не зможе народити втретє.

Читайте також  Поглумився старший брат: 5-місячна дівчинка померла після зґвалтування

Шукайте деталі в групі Facebook


За матеріалами:

загрузка...