DZIDZIO вразив виконанням “Молитви за Україну” із симфонічним оркестром: неймовірне відео.

Відомий український виконавець DZIDZIO (Михайло Хома) виконав “Духовний Гімн України” на слова “Боже великий, єдиний” (“Молитва за Україну”) Олександра Кониського. 

“Молитву за Україну” Михайло Хома виконав разом з Молодіжним симфонічним оркестром України під керівництвом диригентки Оксани Линів. Робота тривала в київському Будинку звукозапису, єдиному місці в Україні, де можна одночасно записати більше сотні музикантів та хористів. Як зазначається, ідея записати “Духовний Гімн України” прийшла співаку під час роботи над Державним Гімном України.

“Робота над «Молитвою» завершилася в особливий день — на Благовіщення. Режисером відео став давній друг Михайла — Володимир Шурубура. Основною локацією було обрано визначну пам‘ятку історії та духовності Софіївський собор (Софія Київська), місце особливої духовної сили захисту народу України. «Молитва за Україну» — це неземна надпотужна сила, яка допоможе усім українцям перейти ці непрості часи, що зараз випали на долю України і всього світу”, – поділився деталями своєї праці Михайло Хома.

 

Читайте також  “Я вас всіх вітаю, це перший крок до припинення вогню”: Зеленський звернувся до українців. Цей день змінить історію?

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело