Свято «метання каміння» в Індії «прибило» близько 500 людей

Дуже небезпечні розваги!


462 людини постраждали, десять з них серйозно, під час присвяченого жбурлянню каміння щорічного свята “Готмар” в Індії. Фестиваль пройшов у штаті Мадхья-Прадеш 22 серпня. Троє людей опинилися в найбільш критичному стані і були відправлені до лікарні міста Найпур.

В ході свята жителі розташованих поруч один з одним сіл Саваргаон і Пандхерна збираються на берегах невеликої річки Джаа, намагаючись зірвати розвішані на дереві посеред річки прапори. Учасники при цьому закидають один одного камінням, повідомляє India Today.

Дана традиція має трьохсотрічну історію. За легендою, юнак з Пандхерни одного разу викрав дівчину з Саваргаона, і йому довелося перетнути річку під градом каменів, щоб доставити обраницю до себе додому. Йому допомогли односельці, які, в свою чергу, стали кидати камені в родичів дівчини, які переслідували втікачів.


В ході свята традиційно отримують травми десятки, а іноді і сотні учасників. Відзначено і смертельні випадки.

Цього року проведення фестивалю супроводжувалося і масовими заворушеннями. Селяни почали закидати камінням поліцейських і лікарів, а правоохоронці, в свою чергу, застосували щодо бунтарів сльозогінний газ.

Читайте також  Мріяли про сина: в Херсоні в ДТП загинула вагітна дівчина. Намагалися врятувати

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -