Черги автобусів: на кордоні з Угорщиною побільшало українців, які хочуть повернутися додому

На кордоні з Угорщиною зросла кількість українців, які повертаються на Батьківщину. Про це повідомляється на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України у соціальній мережі Facebook.

“Наразі спостерігається суттєве збільшення кількості наших співвітчизників, які повертаються з-за кордону через пункт пропуску “Тиса” на Закарпатті. Також ситуативна кількість українців очікує на оформлення перед угорським пунктом пропуску “Захонь”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві пов’язують це з епідеміологічною ситуацією, через яку українці бажають повернутися додому, та з прийдешніми Великодніми святами.

“Задля прискорення контрольних операцій у пункті пропуску “Тиса” залучено вдвічі більше персоналу, виділено додаткові смуги руху. Спільно з Закарпатською облдержадміністрацією організовано перевезення подорожніх через кордон 12 автобусами”, – зазначається у повідомленні.

 

Читайте також  "Де в законі написано таке": у Хмельницькому патрульний відмовився спілкуватися українською мовою (відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело