У мережі назвали типи чоловіків, від яких “в’януть” жінки

5 типів чоловіків, які псують жіночу зовнішність

Блогер Марсело Марено опубліквала цікаве спостереження за чоловіками, які, на її думку, негативно впливають на зовнішність жінки і її самопочуття.
Допис блогерші вельми зацікавив користувачів мережі і отримав купу відгуків та перепостів.
Пропонуємо і вам ознайомитись з тими типами чоловіків, які описала блогерша і від яких застерігає прекрасну половину людства.
«Я багато разів бачила, як приголомшливо красива жінка за кілька років життя з чоловіком перетворювалася в сумне щось. Спочатку я думала, що це просто випадковість. Але придивившись гарненько, зрозуміла: справа саме в чоловіку. Виявляється, деякі чоловіки здатні негативно впливати на зовнішній вигляд своєї жінки і її самопочуття», – пише Марсело Марено.
Вона визначила 5 типів чоловіків, від яких в’яне жіноча краса і від яких, на думку блогерші, «треба тікати, виблискуючи п’ятами».
Критикан
Не важливо, як виглядає він сам, добре або погано. Не важливо, чи є у нього гроші, почуття, і бажання бути поруч з цією конкретною жінкою. Але якщо під його колючим поглядом жінка явно відчуває, що “недотягує”, кожною клітинкою відчуваючи целюліт на попі, а невищипанний волосок під бровою стає причиною для істерики – значить, пора валити. Збирати речі і зі швидкістю світла віддалятися від джерела своїх комплексів.
Відмінні ознаки: бурчання, постійні критичні зауваження і пошук недоліків у зовнішності і фігурі, демонстративне порівняння з іншими жінками.
Дорослий синок
Це той чоловік, який, свідомо чи несвідомо, пропонує жінці роль матусі, а собі – синочка.

Причина такого явища досить проста – більшість ресурсів в даному випадку витрачається саме на “синочка”. Жінка ж при такому підході поступово висихає, як калюжа в літню спеку.
Відмінні ознаки: постійні прохання про допомогу, моральну і матеріальну.
Граф Дракула
На відміну від дорослого синочка, Дракула, навпаки, старший за свою кохану, іноді на кілька десятків років.
Він, в силу різниці у віці і чоловічих комплексів, вкрай ревнивий. І нікого не хоче підпускати до дами серця. Він як Кощей Безсмертний чахне над нею вдома, і нікуди не пускає без власного супроводу.
Спідниці дівчини поступово стають все довшими, каблуки все нижчими, і в кінці кінців вона починає боятися виглядати молодшою за свого обранця.
Відмінні ознаки: їх у Дракули всього дві. Необгрунтовані ревнощі і тотальне бажання домінувати.

Читайте також  «Жінка має бути «хочу», а чоловік — «можу»: Тернополянка розповіла з чого починається жінка(фото)

Економіст
Чоловік-економіст, що підраховує кожну копійку, витрачену на салон краси, нове вбрання та косметичні засоби – найгірший ворог жіночої зовнішності.
Відмінні ознаки: власне, така ознака одна. Патологічна жадібність і бажання економити.

Кобель-агресор
Немає нічого, що впливало б на жіночу зовнішність гірше, ніж постійний стрес.
Якщо чоловік не зменшує кількість життєвого стресу, а є його додатковим джерелом, значить, пора гнати такого чоловіка поганим віником.
А вже якщо стрес досить сильний, такий як загроза побоїв або наявність у чоловіка коханки, то тут і думати нічого – бігти треба, виблискуючи п’ятами.
Відмінні ознаки: агресія, розпускання рук щодо дружини або подруги, зради, «кобелізм», вміння створити проблему з нічого.
Якщо ви впізнали перераховані вище риси у своєму обранцеві, це знак того, що потрібно задуматись. Не варто тратити час і емоції на чоловіка, який не здатний вас оцінити. Адже, на щастя, крім перерахованих вище типів, є багато інших чоловіків, які вміють бачити в жінці жінку, кохати та поважати свою обраницю.

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -