“Троє дітей і сліпа мати досі не оговталися”: Шокуючий поворот у справі вбивства Лілії Гордєєвої. 24 ножових поранень

12 березня 2018 року, у центрі Фастова багатодітній матері, яка доглядала ще й сліпу матір, вбивця наніс 24 ножових поранення, від яких жінка померла навіть не дочекавшись медичної допомоги, проте винних у її смерті відпустили з-під варти.

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на допис Валентини Коваль у Facebook.

“В нашій країні потрібно міняти право Похоронну систему. Прокуратура, поліція та суд мають захищати права потерпілих, а не вбивць. Я вже знаю, що справа вбивства Лілії Гордєєвої стане початком змін в правоохоронній системі, змін в законодавстві. Бо за нинішнім КПК потерпіла особа на стадії досудового слідства та в судовому процесі – безправна. Про цю справу дізнаються в інших країнах”, – ділиться роздумами Валентина Коваль.

За три доби після вбивства заарештували чотирьох осіб. Двоє з них – рідня судді Печерського суду. Якщо говорити конкретніше, то брат і племінник. Слідство йшло більше ніж півтора року і на першому ж судовому засіданні двоє з обвинувачених були відпущені з-під арешту. А згодом ( в жовтні 2019 року) виправдали і решту.

Дмитро Єрмолович визнаний судом психічнохворим і потребує, на думку суду, негайного лікування, а не покарання. Іван Домасенко, виявляється, взагалі доглядав лежачого батька, Віктора Домасенка. Останній, доречі, був опізнаний Єрмоловичем як головний замовник вбивства.

І незважаючи на всі перипетії, спосіб життя раніше обвинувачених, а тепер звільнених молодиків не надто змінився, і назвати його високоморальним важко. Вони так само регулярно відвідують вечірки, з яких доволі часто публікують в соціальні мережі фото.

“На цих фото тільки частинка того способу життя який вели ці причетні до вбивства. Про себе писали в мережах: “Молодые олигархи, телки, яхты, кокс, колумбийский снег… Гонки, курорти, наркота”, – обурюється Валентина поведінці звільнених.

Читайте також  Після інтиму задушив і закопав у лісі: Моторошне вбивство на Львівщині сколихнуло цілу область. Деталі жахають

5 березня 2020 року о 16 годині відбудеться наступне засідання у цій справі. Небайдужі українці закликають в Мережі не допустити несправедливості і не дати вбивцям гуляти на волі, тільки через те, що вони мажори.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело