Стало відомо, як у Зеленського “кинули” звільнених із полону

Українці, звільнені з російського полону в грудні, досі не отримали обіцяні компенсації у 100 тисяч грн і житло.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook журналіст Юрій Бутусов і дорікнув владі в особі президента Володимира Зеленського бездіяльністю.

“Два місяці тому було звільнено наших полонених, їх зустрічали з великою помпою. Але тепер Офіс президента виявляє цілковиту байдужість до долі звільнених людей, з’явилися нові інформприводи, а тим часом ігноруються елементарні проблеми героїв Донбасу, тих самих “представників непідконтрольних територій”, які пожертвували всім, щоб повернути Донбас під контроль України”, – обурився він.

“Досі жоден зі звільнених не отримав обіцяної компенсації у 100 тисяч гривень. Два місяці люди живуть без копійки грошей! Не вирішуються елементарні проблеми цілої когорти наших відомих героїв, яким держава повинна виплатити куди більше, ніж 100 тисяч – їхню зарплату за проведені роки у в’язницях і кімнатах тортур. А де звільнені житимуть? Квартири багатьох відібрані окупантами. Ніхто не цікавиться, а куди тепер подітися тим, хто боровся за свободу України”, – додав Бутусов.

Також він акцентував увагу на тому, що безліч колишніх в’язнів Кремля потребують серйозного лікування та працевлаштування. На тлі цього він згадав про особистий дзвінок президента українці Анастасії Зінченко, яку не змогли евакуювати з Китаю із собакою, і дорікнув йому зміщенням акцентів.

“Це дуже зворушливо, що президента так щиро хвилює доля українки з Уханя та її песика, звісно, їм треба допомогти. Але у вас, Володимире Олександровичу, в країні є проблема страшніша, ніж коронавірус – війна! І ваша повинність – організувати роботу держави так, щоб виконувати зобов’язання перед тими, хто чесно й без дешевих понтів ризикує собою заради Батьківщини та створює тим самим для вас саму можливість вести якісь переговори. І ви не маєте права забувати про людські долі, за які взяли на себе відповідальність. Ви не маєте права кидати й забувати своїх громадян. За словами президента мусять стояти вчинки. Інакше це не слова, а порожнє базікання”, – емоційно резюмував Бутусов.

Читайте також  Ось хто повинні сісти першими: журналіст зажадав від Зеленського жорстких заходів

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело