“Я знайшов тебе, щоб подратувати свою кохану”: Екснаречена Козловського шокувала зізнанням

Екснаречена співака Віталія Козловського Раміна, яка розійшлася з ним у вересні 2017-го перед весіллям, приголомшила подробицями про стосунки з ним.

У програмі “Життя відомих людей” Раміна зізналася, що Віталій був справжнісіньким скнарою. Ведучій довелося вибивати з артиста, аби він подарував їй гідну обручку.

“Віталік сказав: “Ну добре. Якщо ми купуємо дорогу обручку, то тільки тобі. Тому що для мене не принципово. Я кажу: “Ну добре, якщо для тебе не принципово, то мені купи гарну, бо мій майбутній чоловік Віталій Козловський”, – пригадала Раміна.

Окрім того всі гроші, подаровані на весілля, Козловський планував забрати собі.

“Я вкладаю гроші, тому давай з тобою напишемо список, хто які подарунки забирає. Якщо мої гості дарують щось дівоче, то це тобі. Якщо гроші – це мені”. Плюс він мені сказав, що у нього більш заможні друзі, ніж у мене. І це буде справедливо. Я це сказала мамі, і вона відповіла, що не прийде на жодне весілля. Ось в цей момент я зрозуміла, що щось пішло не так”, – зізналася колишня обраниця Віталія.

Але навіть не цей момент поставив остаточну крапку в стосунках. А приголомшливе зізнання Козловського в самий розпал підготовки до свята.

“Все, що між нами було – це була гра з моєї сторони. Тому що я коли тебе цілував, коли освідчувався тобі, я робив це наперекір дівчині, з якою я тривалий час разом. І я знайшов тебе, щоб її подратувати”, – так сказав Віталій Раміні.

Зауважимо, що вже давно у Мережі ширяться чутки, що у Віталія Козловського роман з його концертною директоркою Юлією.

“Він спочатку мені назвав інше ім’я, але коли ми розходилися, він назвав ім’я концертного директора”, – зізналася Раміна.

Читайте також  Що то значить справжня любов! І роки її не старять: Сергія і Таню доля поєднала через 25 років

За цим розривом наприкінці літа 2017-го спостерігала вся країна. Козловський писав щемливі вірші у соціальних мережах, а Раміна їх відверто висміювала. Більшість шанувальників була й досі переконана – жодним коханням від самого початку тут і не пахнуло. Подейкували, що цей публічний роман Раміни і Віталія був прикриттям нетрадиційної орієнтації співака.

“Що я скажу – сексу в нас не було. Чи він нетрадиційної орієнтації чи ні – я не бачила, щоб він з чоловіком цілувався, займався сексом. Я тобі скажу, якщо тобі цікаво і ви це пустите в ефір, коли ми цілувалися – він збуджувався”, – поділилася Раміна.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело