На Путіна чекає страшна смерть, а Лукашенку доведеться тікати: астрологи дали прогноз

Президент Росії Володимир Путін, який розв’язав криваву війну проти України, приховує свою справжню дату народження, щоб ніхто не міг зрозуміти, що на нього чекає. Проте найбільш підходяща для його психотипу дата – 7 жовтня 1950 року.

Про це заявила астропсихолог Валентина Віттрок. За її словами, на главу Кремля чекає страшна смерть, але є три сценарії – або він буде вбитий, або помре у психіатричній лікарні, або від невиліковної хвороби.

Віттрок підкреслила, що Путін дуже прагне до всього таємничого, тому оточує себе магами і шаманами, з якими радиться з різних питань.

“Уран у 10-му будинку Рака говорить про окультизм, фортуну шляхом використання таємних засобів. А Білий Місяць у 20-му будинку Терезів – про добровільне затворництво. При цьому Марс у гороскопі диктатора вказує на любов до авантюризму, а Хірон – небезпеку продажу душі дияволу”, – відзначила вона.

Астропсихолог підкреслила, що Путіна наприкінці життя чекає повний крах, він буде на межі божевілля, проте руки на себе не накладе.

У свою чергу таролог Олена Бюн заявила, що президент Білорусі Олександр Лукашенко не хоче підтримувати Путіна у війні проти України, адже розуміє, чим йому загрожує такий крок, але й відмовити главі Кремля не може. Лукашенко побоюється, що Путін може дати наказ про його ліквідацію.

За словами Бюн, є велика ймовірність, що президент Білорусі втече з країни разом зі своїм сином Миколою, але це станеться не так швидко. Таролог підкреслила, що Лукашенко активно готується до переїзду та життя в іншій країні – там на нього вже чекають.

Читайте також  У Львові лікарі найбільшого пoлoгового будинку області заблокували дорогу, протестуючи проти звільнення колег(відео)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело