Пане Президенте! Леонід Кравчук зробив потужну заяву в адресу влади

“Розпочався 2020 рік. Майже 8 місяців здійснює повноваження нова влада – час уже достатній, щоб можна було зробити деякі висновки.”

Такими словами почав свій пост у соціальній мережі Фейсбук перший Президент України Леонід Кравчук.

Далі подаємо його слова в оригіналі:

“На мою думку є всі підстави узагальнити: влада відповідно до реальної ситуації визначила новий політичний курс спрямований на реконструкцію, модернізацію України і почала його здійснювати. Позитивні результати тут переважають. Хоч чимало проблем вирішується поспіхом, мляво, або не вирішується зовсім.

Нерідко представники, і перш за все, центральних органів влади роблять безвідповідальні заяви, зловживають різними «прожектами», припускаються некоректної або й недостойної поведінки.” – заявив Кравчук

“Потрібно, щоб діяли антикорупційні Закони і працювали антикорупційні органи, які нерідко підміняються антикорупційними домовленостями, змовами, різними інструкціями, бюрократичною тяганиною.

Я знаю, що владі і Президентові України нелегко. Але йде боротьба і слід перемагати лише конкретними позитивними справами.

Тут Президент України має продемонструвати суспільству характер та рішучість і навести порядок у владних кабінетах, притягнути чиновників до відповідальності. Вони мають знати, що Державу творить народ, а вони служать людям і не можуть вимагати від нього якогось особливого життя” – додав перший Президент.

Також Леонід Кравчук зазначив, що затягувати вжиття рішучих кроків у вирішенні цього та інших завдань просто небезпечно і той, хто цього не розуміє, фактично працює проти Президента України, проти його виборчої програми. Почне проростати зневіра до можливостей влади, що стало, власне, Ахіллесовою п’ятою президента Порошенка.

Читайте також  Зеленський виконав свою обіцянку вийти з бізнесу – ЗМІ

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело