Хвороба виявилася сильнішою. У світі не стало найменшої людини на планеті

У світі не стало найменшої людини на планеті Хагендра Тапи Магар.

Про це повідомляють засоби масової інформації.

Так, стало відомо про те, що зі світу пішов Хагендра Тапа Магар, який був рекордсменом книги рекордів Гіннеса. Ще 16 січня він потрапив до лікарні Manipal, що в Непалі. Пізніше він помер у віці 27 років. У свої 27 Тапа важив всього шість кілограм, а його зростання становило 670 міліметрів.

Причиною його смерті стали саме його особливості, які послужили розвитком серцевих проблем. Хагендра Тапа Магар страждав астмою і пневмонією. Про нього дуже тепло відгукнувся головний редактор книги рекордів Гіннеса Крейг Глендей, який повідомив про свій жаль про втрату. Він сказав, що він був схвильований новинами з Непалу. Крейг зазначив, що Хагендра був сильною людиною, не дивлячись на свій зріст, адже він міг заповнити душу кожного, хто з ним бачився, своєю позитивністю і оптимістичними поглядами на життя. Він зазначив, що він був людиною з великим серцем, адже світ не влаштувала для людей з вагою в шість кілограмів, а значить він може здатися ворожим. Не дивлячись на це Хагендра був дуже добрим і життєрадісною людиною. Редактор розповів про знайомство з родиною Хагендра і він вшанував за честь, розповісти всьому світу про історію їхнього життя.

Відомий телемандрівників Дмитро Комаров згадує свою останню зустріч з померлим, коли приїжджав представник Національного Реєстру Рекордів і Кахендре вручили диплом.
«Це були щасливі, дуже теплі, добрі дні. Не було відчуття, що я його більше не побачу. Я був впевнений, що заїду в Непал і ми побачимося. Незважаючи на складну долю, хлопець не впадав у відчай, жив повноцінно, наскільки це можливо, був дуже мудрим і головне – ну дуже і дуже людяним. Ми полюбили його, як і десятки мільйонів телеглядачів », – сказав журналіст.

Читайте також  Звільняти будуть без причини, а відпрацювання скасували: Кабмін показав нові правила для українців

Хагендра Тапа Магар народився і прожив життя в Непалі. Народився він в 1992 році. З показником зросту в 67 сантиметрів він був найменшою людиною на планеті, який міг в самостійному порядку ходити. До книги рекордів Гіннеса йому вдалося потрапити в далекому 2011 році. Примітно те, що він був вище Джунрі Балауінга з Філіппін, але патологічний захворювання не дозволило взяти рекорд за найменший ріст, так як він не міг самостійно пересуватися і навіть стояти. За своє добре серце, він удостоївся звання посла доброї волі Непалу в сфері туризму. На сьогоднішній день рекорд маленького росту буде належати Едуарду Ніньо Ернандеса з Колумбії, з показником в 70 сантиметрів.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело