У Києві пес знайшов каблучку з діамантами в шматку хліба

Господиня пса віднесла знахідку в ломбард, де підтвердили, що виріб зроблено із золота з діамантами і сапфірами.

 

Киянці її пес приніс шматок хліба з золотою каблучкою всередині. Про це жінка розповіла на своїй сторінці в Facebook.

Мешканка Києва Жанна Яременко розповіла в мережі про незвичайну знахідку. За її словами, під час прогулянки зі сплячою в колясці дитиною і собакою, пес приніс до ніг господині шматок чорного хліба.

Домашній вихованець на кличку Арчі почав гавкати над своєю знахідкою і тикати в неї носом. Пес розбудив сплячу дитину, і жінка хотіла піти, але собака почав гавкати ще голосніше.

Поведінка домашнього вихованця здивувала господиню, оскільки той нібито взагалі не їсть хліб і привчений не їсти їжу, знайдену на вулиці. Киянка вирішила подивитися уважніше на знахідку пса і розламала хліб.

За словами жінки, всередині була золота каблучка з дорогоцінними каменями. Працівник ломбарду підтвердив, що прикраса складається з жовтого золота, зі вставками з білого золота, діамантами і сапфірами.

Киянка обіцяє повернути знахідку власниці, якщо та зможе надати необхідні докази того, що прикраса, дійсно, належить їй.

Також киянка відзначила, що “вірить у магічну силу Facebook”. Одна з користувачок у коментарях підкреслила, що жінка, яка робила тісто для хліба, була без рукавичок і з каблучкою на пальці.

Читайте також  Моторошна знахідка школярки: дівчинка виявила на березі Дніпра труп жінки

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело