“Пaдaй в нoгu Пoрoшeнкy!”: Мaрyся Звiрoбiй знoвy “нaкрuлa мaтoм” Зеленського

Учасниця АТО, військовослужбовець ЗСУ на прізвисько Маруся Звіробій дуже емоційно і негативно сприйняла підписання формули Штайнмайера.

Це випливає з її постів у соціальних мережах, передає UAportal.

Звіробій активно зараз коментує цю подію, публікуючи пости в Фейсбуці і в Інстаграме і забезпечуючи їх великою кількістю матірною лексики, в першу чергу на адресу президента Володимира Зеленського і на адресу екс-президента Леоніда Кучми.

“Просто нагадаю. Цей ПДР єдиний був проти незалежності… і якими, бл * ть, ватниками треба бути, щоб потім його президентом ще на два терміни вибрати. Тепер він підписав штайнмайерскую формулу капітуляції України. Довбати* оообииии. Військовослужбовці, які голосували за зе, ви долбо*оообииии!!!!” – написала, зокрема, АТОшніца в своєму Інстаграме, показавши Кучму.

Вона також закликала Зеленського впасти в ноги екс-президенту Петру Порошенко і повернути йому владу.

“Слухай сюди, Володимир, як там тебе по батькові, зараз той самий момент впасти в коліна Петру Ліксеічу і визнати, що ти малолітній недосвідчений долбо*б не знав, куди влізаєш, ЗАБЕРІТЬ трон назад, більше ніколи не буду Вас пародіювати!!! І ми все пробачимо! На 95 квартал, звичайно, ходити не будемо, так справами займемося. У нас тут справи є незавершені, війна з мокшане називаються!” – написала вона в Фейсбуці.

Вона також закликала Зеленського впасти в ноги екс-президенту Петру Порошенко і повернути йому владу.

“Слухай сюди, Володимир, як там тебе по батькові, зараз той самий момент впасти в коліна Петру Ліксеічу і визнати, що ти малолітній недосвідчений долбо * б не знав, куди влізаєш, ЗАБЕРІТЬ трон назад, більше ніколи не буду Вас пародіювати!!! І ми все пробачимо! На 95 квартал, звичайно, ходити не будемо, так справами займемося. У нас тут справи є незавершені, війна з мокшане називаються!” – написала вона в Фейсбуці.

Читайте також  Принижує дітей і вчителів: в школі на Волині розгорівся скандал через директора-тирана

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -