Яма показав «господиню» дружину і нарвався на критику: «Порожні тарілки»

Популярний український співак і танцюрист Влад Яма похвалився в мережі сімейним обідом, який приготувала дружина-красуня і нарвався на критику.

«Улюблена дружина Лілія Яма приготувала для улюблених батьків. Побільше б таких свят», – зазначив він.

На опублікованому знімку видно сімейні посиденьки. Однак користувачі мережі звернули увагу на один важливий факт, який спантеличив майже всіх.

«ого скільки наготувала», «приємного апетиту», «Сама велика тарілка у господаря будинку», «Ого. Аж один салат. Хазяйка однозначно», «кажуть, чоловік вибирає дружину, схожу на маму. Вони у вас чимось схожі між собою», «Ага, ми звикли ЖЕРТИ. А потім животи болять….. Чудово приготувала Ваша дружина. Он свекор досить кладе собі добавку. Виглядає смачно», «Салатики приготувала?», – пишуть вони.

Як повідомлялося раніше, український хореограф, суддя шоу «Танці з зірками 2019» Влад Яма розповів, що мріє про дівчинку. Про це він розповів в інтерв’ю для «Зе Інтерв’юер».

Довгий час Влад Яма приховував всі подробиці свого особистого життя, не розповідаючи пресі і шанувальникам, що одружився на своїй коханій Ліліані і виховує сина Леона. Втім, незабаром Влад все ж зізнався — він щасливий чоловік і батько.

«Я хочу ще. Хочемо дівчинку. Дружина не проти. Поки не було Леона, хотів чотирьох. Але з’явився малої, і якийсь час ми взагалі про це не говорили. Рік, напевно. Тому що це було трошки складніше, ніж ми собі уявляли: перші тижні, місяці. А зараз… Вже, мабуть, скоро. Ми не настільки молодий, щоб відкладати це ще на п’ять років», — зізнався хореограф.

Читайте також  Українська пишногруда модель стала трендом в Instagram

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -