Не хотіли переоформлювати документи: Лікарі поклали живе немовля у холодильну камеру.

В Казахстані медики помилково оформили одного з новонароджених немовлят як мертвого і поклали його в холодильну камеру навіть після того, як дитина подала ознаки життя.

Так, місцеві лікарі навіть не спробували врятувати життя новонародженій дитині, оскільки не могли виправити заповнені документи.

“Після подачі дитиною ознак життя лікарі, при наявності можливості, замість вжиття невідкладних заходів вирішили діяти згідно з оформленими документами і залишити новонародженого вмирати”, – повідомили в агентстві Казахстану з протидії корупції.

Також головними підозрюваними у вбивстві дитини є глава цього пологового будинку і акушер-гінеколог, який брав тоді пологи. До того ж, їм загрожує до 20 років ув’язнення під вартою.

Нагадаємо, Херсонські експерти встановили причини смерті 34-річної Ольги Буніної з синами 9-річним Левом і Микитою (7 років). Їх знайшли мертвими в орендованій квартирі на вулиці Мангубинській у Скадовську 8 липня.

Токсикологічна експертиза показала, що діти померли від отруєння доксиламіном, який вони випили із соком. Доксиламін (донорміл) є доступним препаратом снодійної й антиалергенної дії. Його можна купити в аптеці. Але він протипоказаний саме дітям і підліткам до 15 років.

Читайте також  Павло Гриб підло відплатив Зеленському за свій порятунок з російського полону. Такого ніхто не очікував

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -