«Вова все перевіряє»: Олена Кравець зізналася, що Володимир Зеленський не покинув «Квартал 95»

Президент України Володимир Зеленський досі перебуває в групі «кварталівців» в месенджерах і перевіряє їх роботу.


зокрема, екс-керівник студії “Квартал 95” Володимир Зеленський ретельно перевіряє всі жарти про нього як президента, які звучать зі сцени Вечірнього кварталу. Про це розповіла зірка гумористичного шоу Олена Кравець у новому випуску “Світського життя” з Катериною Осадчою. Вона повідомила, що Володимир Зеленський не пішов з груп “кварталівців” в месенджерах і читає всі повідомлення. Іноді він пише колишнім колегам, відзначаючи своє лише тимчасова відсутність. Адже раніше Зеленський заявляв, що йде всього на один президентський термін, а потім повернеться працювати в “Квартал 95”.

“По-перше, Вова все перевіряє. Він вичитує текст. По-друге, ми ж думаємо, що ми говоримо. І, по-третє, це дуже цікаво. Такого не було ніколи. Цікаво, коли тобі по роботі потрібно пародіювати свою подругу

“, – ділиться Кравець, відповідаючи на питання Осадчої, чи не заважає дружба пародіювати Володимира і Олену Зеленських.

При цьому Олена зізнається, що досі не вірить у те, що Володимир Зеленський, він же “Вовка”, – президент України.

“Іноді щипаю себе. Коли дивлюся на нього, я не вірю в це. Тому що я його не перейменувала на телефоні. Він Вовка. Це дуже класно. Нічого в наших відносинах не змінилося”, – говорить гуморист. – “Коли я набрала його на День Незалежності, він сказав: “будь Ласка, дзвоніть мені! Я хочу залишатися на землі. Я ж через п’ять років планую повернутися!” Він, до речі, не пішов ні з однієї групи”.

Нагадаємо, що актриса і гумористка Олена Кравець потрапила в команду “95-й квартал” в 1998 році. До цього вона грала в студентській команді КВК, а також входила в збірну команду “Запоріжжя – Кривий ріг – Транзит”.

Читайте також  Снігопади лупитимуть: синоптики попередили про потужний циклон в Україні

У 2005 році на екрани вийшло шоу “Вечірній квартал”, в якому Олена Кравець зображала Юлію Тимошенко, Наталію Королевську, Надію Савченко, Олега Винника та інших українських знаменитостей. До речі, зображує досі. Тільки в списку додалася перша леді України, дружина Володимира Зеленського Олена.

Також артистка організувала “Жіночий квартал”, запустила свій власний бренд одягу для вагітних, успішно знімається в кіно і озвучує мультфільми.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -