Данилюк розповів, чому поїхала місія МВФ і хто винен

За словами екс-секретаря РНБО, головних кредиторів України зупинили “тривожні події” в країні


Місія Міжнародного валютного фонду поїхала з України без результату через тривожних подій, серед яких атака на колишнього главу Нацбанку Валерію Гонтареву і її сім’ю. Про це в інтерв’ю lb.ua сказав екс-секретар РНБО Олександр Данилюк.

Відповідаючи на питання, що саме стало причиною від’їзду місії, Данилюк сказав: “Тривожні події. Протягом тижня у колишньої глави НБУ Валерія Гонтаревої спалили спершу машину, потім будинок, пройшли обшуки в Приватбанку… Викликають – з питання націоналізації – міністра фінансів на допит. ще – суди, там же пішов явний “прогрес”.

За його словами, логіка МВФ – зрозуміла. “У цій ситуації вони не стануть вказувати на щось конкретне, що ми повинні виправити… Адже це не МВФ просить підтримку у нас, а ми у них… І якщо МВФ бачить якісь ризики, абсолютно логічно, що вони задають питання по цього приводу”, – підкреслив Данилюк.

Спецпроект – Ера Коломойського: олігарх розправив плечі

“Ще момент: якщо глава Адміністрації (Офісу президента, Андрій Богдан, – ред.), Раніше будучи адвокатом (Ігоря Коломойського у справі ПриватБанку), подавав позови проти держави то апріорі довіру нульове”, – вважає екс-секретар РНБО.

Читайте також  МВФ заборонив знижувати українцям тарифи на газ: в лютому доведеться платити ринкову ціну

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -