Спотворив тіла і скинув у колодязь: моторошні подробиці вбивства матері з маленькою дочкою. Не рахувала за людину!

На Буковині хлопець вбив матір та 8-річну сестру

На околиці міста Кіцмань Чернівецької області в колодязі знайшли два знівечених тіла – 40-річної жінки та її 8-річної доньки. Обидва з численними ножовими пораненнями.

Підозра відразу впала на старшого сина жінки. Із-за соціальних виплат хлопець постійно сварився з матір’ю. Він не хотів віддавати їй гроші, які отримував по інвалідності. За словами сусідів, мати часто ображала 20-річного Сергія.

– Вона неодноразово його дорікала щодо неповноцінності, тобто з-за розумової відсталості. Іноді звучали й образи в його бік. І на скільки ми розуміємо і як встановило слідство в ході розслідування, все ж основним мотивом перейти жити до дідуся як раз і була саме ця ситуація, – каже заступник керівника слідчого управління поліції Чернівецької області Дем’ян Голянський.

Відомо, що вже після вбивства матері й рідної сестри Сергія Гушулатого бачили у місті Кіцмань, де і жила його сім’я. Зараз місце його перебування невідоме. Правоохоронці відкрили справу за умисне вбивство, за яке хлопцеві загрожує довічне позбавлення волі.

Читайте також  Гвалтував її по декілька разів на день: 16-річна дівчина найняла вбивцю, щоб позбутись батька

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -