Порошенко жорстко відповів на ідеї нових міжнародних договорів команди Зе

Такий вже є, договір НАТО, приєднайтеся, – звернувся Порошенко до команди нинішнього глави держави

П’ятий президент України Петро Порошенко нагадав команді Зеленського про дві надійні безпекові угоди – Вашингтонський договір і Варшавський договір.

Про він сказав у відео, яке 23 вересня оприлюднене на сторінці Порошенка у Facebook.

«Зараз говорять, що нам потрібна потужна всеохоплюча безпекова угода, яка би надійно захищала інтереси України. Як досвідчена у міжнародній політиці людина, нагадаю: було дві надійні безпекові угоди – Вашингтонський договір і Варшавський договір», – підкреслив Порошенко.

Він зауважив, що Вашингтонський договір – «діючий потужний безпековий ефективний договір, який був підписаний в 1949 році». «Цей договір – НАТО. Підпишіть, приєднайтеся – і не потрібно винаходити велосипед. Його не існує», – заявив лідер «ЄС».

«Для цього треба в грудні місяці поїхати на саміт, включити в порядок денний питання щодо Плану дій щодо членства України в НАТО. Якщо влада відмовляється це робити – значить є інші мотиви», – зазначив Порошенко.

«Завдання «Європейської Солідарності» – захищати рух України до НАТО не лише балаканиною, а конкретними справами. Не пропозиціями вислати інструкторів НАТО з країни, що розгортання місії НАТО в Україні не на часі – щоб не дратувати Путіна. А позицією поступового руху вперед до членства в Альянсі», – додав лідер політсили.

Читайте також  Порошенко і Зеленський поговорили тет-а-тет у президії Ради

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -