“Вони мало дають Україні грошей: Трамп розповів, що йому не подобається у ЄС. “Я дуже розчарований”

Президент США Дональд Трамп у неділю заявив, що Німеччині, Франції та іншим країнам Європейського Союзу слід виділяти більше коштів для підтримки України.

“Я підтримував Україну з самого початку, але я дуже розчарований тим, що інші країни не роблять так само. Німеччина повинна витрачати набагато більше, Франція, всі в Європейському Союзі повинні витрачати гроші. Чому ми витрачаємо гроші, а вони ні?” – сказав він журналістам.

“У порівнянні (з США – ІФ) вони виділяють дуже мало (коштів – ІФ), і мені це зовсім не подобається”, – додав президент США, якого цитують американські ЗМІ.

Нагадуємо, Президент США Дональд Трамп розповів подробиці липневого телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським.

“(Говорили – ред.), в основному, про корупцію, про всю корупції, що має місце (в Україні – ред.). В основному, про те, що ми не хочемо, щоб наші люди, такі як віце-президент Джо Байден і його син створювали корупцію в Україні. в України багато проблем. Новий президент сказав, що збирається позбавити країну від корупції, і я сказав, що це чудово. у нас відбулася прекрасна розмова “, – заявив Трамп.

Американський лідер відзначив, що бесіда була в основному вітальня, тепла і дружня. Він також додав, що не стане заперечувати проти того, щоб його адвокат Руді Джуліані дав свідчення перед Конгресом США.

Читайте також  Розенко і Рева довели українців до гніву і сліз, трагедію показали на фото: “Не наїдяться ніяк”

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -