Топ-5 найбільш несподіваних образів Олени Зеленської з “минулого” життя: стрижка “під хлопчика” і яскравий макіяж

Топ-5 несподіваних образів Олени Зеленської до того, як вона стала першою леді

Олена Зеленська – одна з найбільш обговорюваних персон, кожна деталь її образу під прицілом. Виглядати бездоганно, гідно представляючи країну – один з обов’язків першої леді. І, треба зазначити, з місією дружина президента поки справляється на відмінно. Ефектні виходи Олени в стильних нарядах від українських дизайнерів вже стали однією з улюблених тем світських порталів.

Але найцікавішою і обговорюваною зараз є тема, якою була Зеленська до того, як її чоловік став президентом України.

Її основним видом діяльності до інавгурації Володимира Зеленського було писати сценарії для виступів “Кварталу-95”. Олена Зеленська ніколи не хотіла стати зіркою і вийти на сцену. Вона насолоджувалася роллю дружини і мами. Навіть соціальні мережі Олена почала вести вже після того, як офіційно стала першою леді. Зрозуміло, інтерв’ю Олена за ці роки також не давала. Так що судити про її стиль ми можемо, тільки глянувши на архівні кадри.

Вона не тільки носила екстра-короткі стрижки, але і одягалася не так, як диктувала мода: робила нескромний макіяж, носила яскраві кольори в одязі і сукні незвичайного крою.

Не дивлячись на те, що Олена завжди любила жіночні вбрання, одяг у неї була перш за все по погоді і щоб було комфортно. Адже подружжя Зеленських часто подорожувала і їздила в тури по містах з командою Кварталу.

Відзначимо, Зеленський не обходила стороною і лаконічні аксесуари (браслети, міні-сережки), і масивні (товсті шарфи або широкий пояс на сукні). Любов до перевіреної класики відбилася і виборі зачіски – ось уже багато років Олена вірна блонду – змінюються лише його відтінки, а також стрижка і форма укладання.

Читайте також  Сварить і псує настрій: дружина Президента зробила неочікувавну заяву про Зеленського (відео)

Цікаво, фігура Зеленської ніколи помітно не змінювалася, що говорить про її стриманість в харчуванні і про регулярні заняття спортом. Не дивлячись на те, що вона не прагнула вийти на публіку, дружина Зеленського, завжди стежила за своєю зовнішністю.

Цікаво, що ще до того як стати першою леді, Олена зуміла проявити смак: під час виборів вона показала пару бездоганних образів. Сьогодні вона переклала цю справу на плечі професіоналів, а сама займається більш важливими, на її думку, речами. В одному інтерв’ю дружина президента зізналася, що не прагне слідувати нав’язаним стандартам і копіювати чийсь стиль. Це і дозволяє їй вибирати наряди українського виробника, в той час, як інші відомі особистості країни носять одяг зарубіжних дизайнерів.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -