На такі слова не сподівалися! Сенцов виступив з фатальною заявою про Зеленського

Український режисер Олег Сенцов сподівається, що президент Володимир Зеленський знає, що він робить для України, проте підкреслив, що не відноситься до його прихильників. Про це він сказав на сьогоднішній пресконференції в Києві.

“Сподіваюся, що Зеленський знає, що він робить, і він зробить для країни так, як потрібно”, – сказав Сенцов, зазначивши, що оскільки Зеленський заявив, що буде другий етап звільнення, то у влади, певно, є якісь домовленості.

“Не хочу коментувати дії влади, їм видніше. Не в тому сенсі, що робіть, що хочете. Я поки не можу розібратися до кінця”, – додав він. При цьому Сенцов підкреслив, що не вважає, що належить “до табору Зеленського або до будь-якого іншого табору”.

За словами режисера, він “сам по собі”.

Також звільнений український режисер Олег Сенцов заявив, що якщо в межах обміну утримуваними особами між Україною і Росією президент України Володимир Зеленський ухвалив рішення про видачу фігуранта справи МН17 Володимира Цемаха, значить, в цьому була необхідність.

Про це Сенцов сказав на спільній зі звільненим громадським активістом Олександром Кольченком пресконференції в Києві.

«Я вперше це прізвище (Цемах) почув теж у літаку. Президент прийшов і у мене запитав: “Ви були проти цього обміну?” Я сказав: “Я взагалі вперше про це чую. Я можу відповідати за ті слова, які говорив сам. Хтось намагається транслювати мої думки – я нікому цього не доручав. Все, що мені потрібно сказати, я скажу сам», – заявив він.

За словами Сенцова, після того, як він дізнався про Цемаха, він прочитав певні новини з цього приводу.

«Мені важко взагалі цю ситуацію коментувати. Я взагалі не любитель коментувати чужі дії. Є президент, людина, яку Україна наділила повноваженнями, є довіра, відсоток був найвищим. Це означає, що люди довіряють цій людині», – наголосив він. Сенцов зазначив, що Зеленський володіє більшою інформацією, ніж «ми з вами».

Читайте також  "Будуть вибивати!" Озброєні "нелегали" в Золотому пішли проти Зеленського: відео

«Якщо він ухвалив таке рішення – значить, в цьому була необхідність», – заявив він.

При цьому колишній політв’язень зазначив, що в Україні – вільне суспільство, яке може сперечатися і висловлювати думку з цього приводу.

Водночас додамо, що колишній “в’язень Кремля” розповів, що за два тижні до президентських виборів в Україні у 2014 році окупанти пропонували йому скосити строк, якщо він дасть “викривальні свідчення на когось з Києва”.

Він сказав (слідчий):

“Або даєш свідчення – отримаєш 7 років, якщо ні – підеш “паровозом” і отримаєш 20″. Я сказав: “Ні!”, одразу, не роздумуючи, і ніколи про це не жалкував. І коли отримав 20 років, я не здивувався, бо як вони обіцяли, так вони і зробили”.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -