Прогримів гучний скандал. Журналісти публічно осоромили Кличка. Добалакався!

Постала необхідність провести дострокові вибори депутатів Київради та мера.

Активіст Сергій Бригадир, зазначає що Віталій Кличко вже чотири місяці не збирає Київраду на засідання.

При цьому Бригадир нагадав український закон.

Так, відповідно за Закону України про місцеве самоврядування, сесія Київради скликається за мірою необхідності, але нерідше, ніж один раз на місяць. Про порушення цих строків йдеться в статті 78 цього закону. Це є підставою дострокового припинення роботи Київради, а також призначення Верховною Радою позачергових виборів у Києві.

«Віталій Володимирович, звертаюся до вас особисто, що заважало вам, будучи головою політради партії «Солідарність» Блоку Петра Порошенка, внести зміни до закону про столицю, на підставі якого вас саме і звільнили з посади голови КМДА? І не стверджувати не маніпулювати зараз термінами про захоплення влади, термінами про узурпацію влади, термінами про знищення місцевого самоврядування. Місцеве самоврядування зруйнували саме ви, вашою діяльністю та бездіяльністю», – заявив Бригадир, відповідаючи на те, що Кличко звинувачує в узурпації влади в столиці офіс президента.

Варто зазначити, що нещодавно журналісти 1+1 запросили Віталія Кличка на поліграф, через скандальну справу забудовників. Аби перевірити хто ж все таки бреше журналісти чи Кличко. Віталій міг привести свого поліграфолога, якому довіряє. Проте в п’ятницю він не з’явився, написавши у Facebook, що все це цирк.

Натомість поліграф пройшов кореспондент ТСН.Тижня Сергій Гальченко.

“В асоціації поліграфологів було проведено жеребкування серед членів, було заявлено конкурс серед всіх охочих, щоб забезпечити максимальну об’єктивність. Декілька поліграфологів висловили бажання провести тестування як журналістів плюсів, так і Віталія Кличка. І серед них пройшло жеребкування. Ми можемо говорити, що випадковий поліграфолог провів тест, але досить професійний”, – зазначив виконавчий директор Всеукраїнської асоціації поліграфологів Володимир Ведмідь.

Читайте також  Кличку там більше місця не має! У Зеленського прийняли остаточне рішення. Термінові зміни

На тесті Гальченко хотів спростувати усі закиди Віталія Кличка щодо замовності розслідування. І запросив його листом – зробити те саме. Але довелось іти на детектор брехні одному.

В п’ятницю, коли Кличко не прийшов на поліграф, його запросили публічно. Але у вівторок мер не з’явився вдруге. У цей же день були готові результати тестування кореспондента. Усі відповіді на закиди Кличка були достовірні.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -