Крик душі українки, який повинен почути кожен: “порушую закон, щоб побороти рак”

Онкохвора українка зізналася, що їй доводиться майже кожен місяць порушувати закон заради боротьби з раком

«Олію з канабісу купують люди, купують мої колежанки по хворобі. І препарат допомагає. Майже всі купують його для гарного сну. Деяким він полегшує біль. І всі задоволені цим. Тобто жодних скарг на те, що це не допомагає чи що стало гірше, я за кілька років вживання не чула», – зазначила жінка.

Уточнимо, що жінка вирішила купувати олію з канабісу через те, що виписані їй спеціальні препарати перетворюють її в «біоробота» вранці, оскільки вони мають тривалу дію.

«Ця олія має дуже м’яку дію. Перед сном я вживаю препарат об’ємом із зернятко рису, і засинаю дуже м’яко. Якщо вночі мені треба прокинутися, то потім миттєво засинаю, незважаючи на те, що теж болять кінцівки і свербить шкіра. Прокидаюся я з відчуттям того, що таки повністю відпочила вночі», – підкреслила вона.

Завдяки вживанню оліі, стверджує онкохвора, вона може спокійно спати, незважаючи на хронічні болі.
«Я вживаю олію майже два роки. Тепер я знаю, що можу нормально заснути, нормально спати і це мені дуже допомагає. Бо іноді після візиту до лікаря, де він повідомляє не дуже приємні речі щодо хвороби, виникають думки деструктивні. А уві сні я якось заспокоююсь. І це дуже гарно», – уточнила вона.

Тому порідіння вирішила звернутися до української влади з проханням прийнятий законопроект про легалізацію медичного канабісу.

 

Читайте також  Вчені з’ясували серйозну небезпеку гарячої кави чи чаю

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -