«Я дуже вдячна тим рокам»: Альбіна Джанабаєва повідомила про розрив з Меладзе. Такого ніхто не очікував!

Популярна співачка подякувала важливому чоловіку в своєму житті за роки, проведені разом.

Напередодні співачка Альбіна Джанабаєва в Instagram повідомила, що більше не співпрацює з продюсером Костянтином Меладзе – рідним братом свого чоловіка Валерія Меладзе. Як зазначила виконавиця, вона отримала цінний досвід, працюючи в складі знаменитої групи «ВІА Гра». Саме там багато років тому вона починала свою співочу кар’єру.

Як сказала Джанабаєва, вона взнала себе з нової сторони, працюючи з Костянтином Меладзе. Крім того, співачка розширила своє коло новими авторами, знайшла однодумців і власну команду.

«Я дуже вдячна тим рокам … і Костянтина Меладзе дуже поважаю! Але вже з лютого 2018 року все, що відбувалося зі мною – пісні «Спасибі, серце», «Хочеш», ремейк «Самба білого метелика», «День і ніч», «Така, як є», а незабаром новинки, обкладинки, інтерв’ю, зйомки – це співпраця з менеджмент-компанією Goldenlook », – зауважила виконавиця.

Альбіна підкреслила, що її співпраця з Костянтином Меладзе припинено. При цьому вона попросила піти від обговорень цієї ситуації і просто насолодитися її новою піснею «Така, як є».

https://www.instagram.com/p/B2D7fWCCgOr/?utm_source=ig_web_copy_link

Читайте також  “Якщо Гонтарева повіситься – буде смішно”: Скандальна заява Коломойського вразила українців

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -