Рада скасувала депутатську недоторканність після слів Зеленського: “Час на звалище…”

Президент України Володимир Зеленський розповів, що в разі прийняття закону у депутатів залишиться індемнітет.

Глава держави закликав народних депутатів підтримати законопроект про внесення змін до Конституції про скасування депутатської недоторканності. Про це він сказав з парламентської трибуни.

Верховна Рада розглянула закон № 7203 про зняття депутатської недоторканності.

Зеленський з трибуни Ради заявив, що народні депутати протягом кількох десятиліть створювали собі рейтинг на питанні недоторканності.

“Українські депутати зробили дійсно геніальне відкриття – вони винайшли вічний двигун політичного життя. Працює дуже просто: спочатку кандидати в депутати обіцяють зняти недоторканність, потім провалюють голосування, потім – народ забуває. А на наступних виборах депутатам знову є що обіцяти. Це працює майже 20 останніх років, однак цьому “гаджету” час відправитися на звалище історії”, – сказав він.
Президент зазначив, що депутатів будуть карати лише за кримінальні злочини і створення перешкод життю українців. Він запевнив, що багато світових країн відмовилися від недоторканності і спокійно з цим живуть.

Депутати проголосували. Рішення прийнято. Недоторканність зняли, за закон проголосували 373 голоси.

Читайте також  Блокування російських соцмереж: vk вибув із топ-сайтів, а facebook став найпопулярнішою соцмережею в Україні

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -