«Та ви всі придурки тут. Колгоспники»: Дружина відомого українського політика обурила людей своїм вчинком

Дружина екс-нардепа Сергія Лещенка, діджей Анастасія Топольська, назвала «придурками» і «колгоспниками» користувачів, які розкритикували співачку Аліну Паш за її концерти в Росії та відсутність чіткої проукраїнської позиції.

Скандал стався в Instagram під одним з постів співачки.

Після виступу на Дні Незалежності користувачі Мережі згадали Аліні Паш її виступу в Росії, висловлювання про те, що вона космополіт, а також візит до анексувати Крим після 2014 року.

Якийсь час Паш відповідала критикам, але згодом опублікувала анонс свого вечірнього концерту, і запросила туди хейтерів, пообіцявши, що «вижене з них диявола».

«Всіх сміливих хейтерів чекаю о 23:00 на CEMENT stage … тому що я задовбался ваші матюки банити – приходьте, вижену з вас диявола», – написала артистка.

У якийсь момент до діалогу підключилася дружина екс-нардепа Лещенко, діджей Анастасія Топольська, назвавши критиків Паш «придурками» і «колгоспниками».

«Та ви всі придурки тут. Колгоспники. Що вдіяти?! Аліна Паш, щоби я більше не бачила жодних згадок про цих лузерів! Вони не гідні ні коментаря, ні секунди твого часу. Тупо лошари безмозкі з минулого. Ти крута і срать на них усіх. Тобі і не потрібно визнання цих жалюгідних невдах. Приходять же сюди щоб тільки кайфонуть від смороду власного лайна », – написала вона на захист колеги-артистки.

Читайте також  СВЯТОСЛАВ ВАКАРЧУК ПОКАЗАВ СВОЮ КРАСУНЮ ДРУЖИНУ УКРАЇНІ (ФОТО)

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -