Адвокат Зайцевої розповіла нові подробиці кривавої ДТП і звернулася до Зеленського.

Адвокат Лариса Матвєєва розповіла подробиці про звернення до президента у зв’язку з розслідуванням резонансної ДТП на вулиці Сумській у Харкові в жовтні 2017 року за участю Олени Зайцевої та Геннадія Дронова.

Про це адвокат написала на своїй сторінці у Facebook.

У повідомленні йдеться, що офіційної відповіді поки не отримали, але телефоном повідомили, що звернення переслали в Генеральну Прокуратуру 5 серпня 2019 року.

Вона зазначила, що потерпілі хочуть невідворотності покарання для винних й обурені цинізмом захисту Олени Зайцевої.

“Ніхто не хоче ні “сліпої” помсти, ні тиску на суд, хочуть невідворотності покарання для винних й гласності процесу. Хоча, безумовно, цинізм сторони захисту Зайцевої та її змінена позиція у справі дуже обурили. У людей, які втратили близьких і своє здоров’я, не так багато залишається бажань, але вони сподіваються, що на прикладі цієї справи почне змінюватися система”, – написала адвокат.

Матвєєва також перерахувала питання, що вимагають додаткового контролю у справі про криваву аварію.

1. Свідок, у минулому лікар-нарколог Федірко О.Д., безпосередньо в судовому засіданні під запис прямо повідомила, що збір біологічних рідин (кров, сеча) проводила за вказівкою слідчого Волкова й про необхідність додаткового забору Волкову говорила, але він відмовив їй у цьому без пояснення причин. Підсумок – аналіз крові “на наркотики” не проводили, бо крові “не вистачило”, аналіз сечі “на наркотики” провели повністю, він позитивний і однозначний, але дослідження затягли на кілька місяців.

Однак адвокат зазначила, що Волков весь цей час мав можливість прямого контакту з Федірко, міг їй зателефонувати, повідомити про її розшук, але цього не робив, при цьому в день здійснення її приводу з нею розмовляв телефоном.

Читайте також  Череп, сова та багато таємниць: Вєрка Сердючка вразила шанувальників новим образом

2. Слідчі не передали експертам Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи наявні документи про виявлені опіати в Зайцевої, про що прямо зазначено у висновку експерта від 10.01.2018 р.

3. 10.12.2018 р. експерти Харківського обласного бюро судово-медичної експертизи у своєму висновку від 10.12.2018 р. в принципі не змогли відповісти на питання про стан Зайцевої в момент ДТП через “відсутність кількісного визначення вмісту кодеїну і фенобарбіталу в сечі…”, що, за словами Матвєєвої, є повним абсурдом, оскільки проведення таких досліджень не здійснюється в принципі в Україні.

4. Діям експертів ХНДІСЕ ім. Бокаріуса намагаються дати оцінку у кримінальному провадженні, зареєстрованому за заявою адвоката Дронова Перепелиці С. (цим експертним закладом проводилось безліч експертиз, але так і не вдалося встановити швидкість руху автомобіля Зайцевої за наявності кількох відеозаписів з камер відеоспостереження). Справу намагалися закрити вже не один раз, проводячи розслідування формально, у зв’язку з чим суд скасовував постанови про закриття кримінального провадження. Адвокат також повідомила, що розгляд апеляційних скарг Зайцевої та Дронова призначено на 14 серпня на 11:00 в приміщенні Харківського апеляційного суду.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -