“Тіло знайшли в сміттєвому баку”: Мільйонер жорстоко розправився з дружиною і втік за кордон

Сім років тому мільйонер вбив свою дружину, але втік від правоохоронців чотири роки тому.

“Тіло знайшли в сміттєвому баку”: Мільйонер жорстоко розправився з дружиною і втік за кордон

Американські ЗМІ повідомляють, що в Мексиці затримано одного з мільйонерів США. Відомо, що він убив дружину і чотири роки переховувався від поліції.

54-річний підприємець Пітер Чедвік заробив статки завдяки інвестиціям в сфері нерухомості. Восени 2012 року поліція знайшла в його будинку в Каліфорнії сліди крові. При цьому бізнесмен і його дружина зникли.

Через день Чедвік подзвонив в 911, перебуваючи на мексиканському кордоні. Чоловік розповів, що його дружину вбив робітник-ремонтник. Підприємець розповів, що його самого викрали і змусили відвезти труп дружини в Мексику.

Пізніше останки убитої жінки виявили в сміттєвому баку в окрузі Сан-Дієго (Каліфорнія).

Чедвіка заарештували, але пізніше відпустили до суду. Чоловік виплатив заставу в розмірі 1,5 мільйона доларів. Бізнесмен був згоден здати свої паспорти Великобританії і США, а також нібито збирався переїхати до батька, який є заможним інвестором, який проживає в Санта-Барбарі.

Однак в 2015 році підозрюваний у вбивстві не з’явився на засідання суду, і встановити його місцезнаходження не вдавалося досі.

Правоохоронці з’ясували, що перед втечею він зняв зі своїх рахунків мільйони доларів, а також читав літературу, що розповідає, як непомітно прикинутися іншою людиною.

Служба маршалів США говорила, що виплатить 25 тисяч доларів тому, хто володіє інформацією, що веде до арешту підприємця. А приватні особи призначили за “голову” бізнесмена нагороду в 75 тисяч доларів.

На даний момент обставини арешту Чедвіка невідомі.

Читайте також  “Розтерзала ножем, а потім…”: Жінка спекла онуку в духовці

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -