“Те на що була можливість”: Депутати від “Слуги народу” “навчаються” у найдорожчому готелі Трускавця

Сьогодні в Трускавці на Львівщині розпочалось тижневе навчання для майбутніх депутатів партії «Слуга народу», яка у парламенті 9-го скликання отримає 226 мандатів.

“Те на що була можливість”: Депутати від “Слуги народу” “навчаються” у найдорожчому готелі Трускавця

Для навчання обрали найдорожчий готель у Трускавці «Ріксос-Прикарпаття», де ціни за одну ніч у номері зі сніданком стартують 2,4 тис. грн.

Для видання LB.ua у відповідь на питання, чому обрали саме цей готель, а не дешевший державний заклад, лідер партії Дмитро Разумков пояснив, що «вони зняли те, на що була можливість».

«Була принципова позиція вивезти наших депутатів за межі Києва, оскільки це буде зовсім інше середовище. На жаль, під Києвом не знайшли бази, де можна розмістити таку кількість людей», – каже Дмитро Разумков.
Він додав, що на вибір закладу було обмаль часу, водночас відмовився називати загальну вартість навчання депутатів, пославшись на те, що не займається бухгалтерськими витратами партії.

Згідно з даними системи Youcontrol, ТОВ «Діагностичний лікувально-реабілітаційний курортний комплекс “Ріксос-Прикарпаття» порівну належить ТОВ «Інвестиції та розвиток» і ТОВ «Спецпроект-Перспектива». Перша фірма належить бізнесмену з Донецька Василеві Микулину, донецькій бізнеследі Ірині Фрідман та донецький бізнесмен і нардеп від «Партії Регіонів» Ігор Гуменюк. якого називають соратником олігарха Ріната Ахметова. ТОВ «Спецпроект-Перспектива» належить волинянці Ірині Цицик.

Додамо, що цілий тиждень депутати від «Слуги народу» проведуть на навчанні, яке організували Київська школа економіки.

Читайте також  Які довідки потрібні учням для навчання у школі: важливе пояснення

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -