Супрун кінець! Людина Зеленського стане очільником МОЗ: у президента відкрили всі козирі

Кандидат у нардепи від «Слуги народу» Радуцький може очолити МОЗ, а Бабак – МОН штабу партії Корнієнко.

Супрун кінець! Людина Зеленського стане очільником МОЗ: у президента відкрили всі козирі

Про це розповів глава штабу партії “Слуга народу”.

“Не чув про інших кандидатів, крім Михайла”, – відповів він на запитання про те, які є кандидати на пост глави МОЗ. За його словами, у Радуцького “точно є своє бачення, як краще реформувати сферу охорони здоров’я”.

Бабак розробляє законопроекти у галузі освіти і “теоретично” може стати міністром, зазначив глава штабу партії.

“Всі необхідні компетенції у нього є, він розуміє цю сферу, займався управлінням в освіті”, – сказав Корнієнко про Бабака.

Корнієнко зазначив, що глава МОН Лілія Гриневич і в.о. голови МОЗ Уляна Супрун навряд чи продовжать роботу в новому уряді. Але “Слуга народу” має намір продовжити їхні реформи.

“Більшість наших пропозицій щодо загальноосвітньої школи розкривають і вдосконалюють реформу НУШ (Нової української школи). Що стосується охорони здоров’я, то відкрутити назад реформу буде важко, але її треба ретельно проаудіювати, бо до неї більше запитань, ніж до освітньої” , – сказав Корнієнко.

Нагадаємо, що засновник і співвласник клініки “Борис” Михайло Радуцький раніше заявив, що знає Володимира Зеленського вже понад 15 років.
«Зеленського я знаю понад 15 років. Знаю не як політика, не як президента, а як людину, і як людині я йому безмежно довіряю. Колись дуже давно ми навіть допомагали його команді по міні-футболу. Я ніколи не бачив у Зеленського подвійного дна. Він може говорити не те, що мені не подобається, але він точно говорить те, що він думає. Для мене це дуже важливо. І найголовніше: я почув від Зеленського важливу річ — він не збирається йти на другий термін. Політик, який не йде на другий термін, готовий до системних змін, до непопулярних заходів», — сказав Радуцький, відповідаючи на питання про те, як він потрапив в команду Зеленського.

Читайте також  МОЗ розділить виклики швидкої допомоги на чотири категорії

На питання, навіщо успішному бізнесменові йти в політику, він відповів:

«Я хочу капіталізувати країну. Хочу, щоб країна подорожчала. Щоб чиновники з телевізора перестали розповідати про те, що нам потрібно 25 років, щоб досягти рівня ЄС. Я хочу досягти цього рівня набагато швидше».

Окрім того,він висловився про медреформу і Супрун.

“Ми не комуністична партія, яка „ми новий світ побудуємо“, зруйнувавши старий дощенту. Все позитивне в медицині, що було зроблено Квіташвілі і Супрун, залишиться. Я не випадково згадав про Квіташвілі — дуже багато з того, що зробила і узаконила Супрун, це насправді напрацювання Квіташвілі. Просто він виявився менш мужнім, ніж вона. І я його вважаю одним з кращих міністрів охорони здоров’я України», — заявив Радуцький.

Водночас щодо того, чи буде Уляна Супрун міністром охорони здоров’я, бізнесмен сказав: «Я не можу коментувати кадрову політику Кабміну, якого ще не існує».

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -