Скандал з українською мовою спалахнув в маршрутці під Києвом: «Це не українці, а малороси»

У Київській області маршрутники влаштували скандал з воїнами ЗСУ

Бойовий медик 72-ї бригади Юлія Євдокимова розповіла на своїй сторінці в Facebook про жахливий випадок у громадському транспорті. За її словами, інцидент стався в Білій Церкві.

Судячи з посту, двоє військовослужбовців з посвідченнями учасника бойових дій напередодні зібралися їхати до Києва. Вони розраховували на пільговий проїзд. Однак водій відмовився везти захисників України безкоштовно і зажадав з них грошей, пригрозивши вигнати.

“Знову маршрутка і знову скандал. Г. Біла Церква. Маршрут на Київ. За цікавим збігом нас 2 з посвідчення. І водій каже розберіться з вас плати 50 відсотків інший платі по повній. Ну думала промовчати, як завжди проковтнути. Сховала своє УБС назад в сумку. І другий хлопець не змовчав. в результаті: 1. Ми вас возимо з 14 року, скажіть спасибі. 2. Це міжміські маршрутка використовуйте ці талони що вам дають з УБС. 3. Скажіть спасибі що один з вас платить півціни, а не по повній. 4. Який такий закон України покажіть не знаємо … “, – поділила ь военослужащий.

Вона додала, що незабаром на звуки скандалу прибіг інший водій. Він запросив воїнів в свою маршрутку і пообіцяв відвезти безкоштовно. Потрібно було лише почекати близько півгодини, поки пасажири заповнять салон. Однак і тут не обійшлося без сварки. Юлія Євдокимова зазначила, що попросила маршрутника говорити з нею українською мовою. У відповідь чоловік вибухнув гнівною тирадою: “а що тебе не подобається, все такі прям українця стали, тебе паспорт показати: я на Україні живу довше, ніж ти на світі”. Медик наголосила, що справа ледь не закінчилося бійкою.

Читайте також  Гучні скандали в Інституті paкy або як в Україні заробляють на oнкoxворих

“Сиджу і думаю і я тому водієві такого зробила, на кшталт на брудершафт з ним не пили, що він відразу тикати почав, мат на нього не говорила. А закон України мені сказали заснути собі в ж … Добре, що другий хлопець не чув , тому що була бійня … Як завжди часу на розбирання не маю, та й інших затримувати не хочеться. Ось напишу пости в фб, поскаржуся …. А на душі так годинку, годинку стало “, – підсумувала військовослужбовець.

Користувачі соціальної мережі різко відреагували на цю подію. Багато порадили Юлії Євдокимова не зводити витівку водіям з рук і звернутися до правоохоронців:

“Може дійсно поліцію б викликала. Зрозуміло, що роботи у них і важливою повно і все ж”; “Це не українці, а малороси. Є номер авто і що за маршрут?”; “У нас, в Рубіжному Луганської обл, такого не існує. Буває, що на словах трохи посваримося. Але везуть двох і більше. Звертайтеся в поліцію і” Укртрансбеспеки “(знайдіть їх номери телефонів). Це їхня справа”.

 

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -