«Синку, твоя сестра кредит на мене взяла, платити обіцяла, і не платить, каже, що мій кредит, значить я і платити повинна. Допоможи матері, грошей у мене на кредит немає»

Є у мого чоловіка сестра Люба, найбільш неприємний родич, який тільки може бути. Нахабна і самозакохана дівка, яку батьки розпестили в дитинстві.

Ми з чоловіком живемо разом уже 4 роки з невеликим.

А Любов, в свої 26 років, все ще не заміжня і не має наміру, тільки якщо її до себе візьме який-небудь багатий мужичок. Так як жити вона як всі люди не збирається, бачте, гідна бути королевою. Але поки що, тільки сидить на шиї своїх батьків і мого чоловіка. Джерело

Я чоловікові щораз кажу, щоб не давав їй грошей, дак вона примудряється його дістати поки я на роботі. До мене не звертається, знає що я її відповім, за спиною мене ненавидить. Чоловік кілька разів розповідав, як вона про мене відгукувалася. А я не терплю нахлібників.

– «Не наближайся до мого чоловіка! Грошей більше не дамо! Працювати іди!» – зустріла я її якось в супермаркеті.

– “А тобі яке діло? Хочу і прошу, я його сестра, він зобов’язаний допомагати» – і вона сховалася від мене за прилавками.

Ось нахабна яка. Змусила я чоловіка все-таки поговорити з нею як слід, та так, що вона цілий місяць не з’являлася у нас.

А в один з днів дзвонить свекруха моєму чоловікові:

– «Синку, Люба кредит на мене взяла, платити обіцяла, і не платить, каже, що мій кредит, значить я і платити повинна. Допоможи матері, грошей у мене на кредит немає»

Нічого не вдієш, чоловік відправив їй гроші. Я не могла сказати чоловікові нічого, тепер потрапила в халепу не сестра, а мати.

Вирішили ми запросити його сестру в гості, в надії стримати її нахабство і додати мізків.

Читайте також  Українське місто оголосили найбруднішим у світі

– «Не очікувала, не очікувала, вибачатися покликали? То то ж”

– «Ні, у мене до тебе, Любо, дуже важлива розмова» – чоловік хотів почати розповідь про маму, як це низько і підло, але сестра не дала йому договорити.

– «І у мене до тебе серйозний договір. Можете не вибачатися. Мені гроші потрібні, візьми на себе кредит, обіцяю, буду платити!»

Вона ще не знала, що свекруха про неї все розповіла. Чоловік від нахабства її трохи заїкатися не почала. Поговорити з нею по-доброму не вийшло, занадто вона знахабніла. Був влаштований справжнісінький скандал, чоловік рвав і метав, потім вигнав сестру і наказав більше не з’являтися ні у нього вдома, ні в будинку матері. Нехай де хоче, там і живе.

Не розумію, як так можна ?! У 26 років ніде не працювати, сидіти на шиї своїх батьків і обманювати власну матір. Мені шкода свекруху, але нам доведеться платити її кредит, який взяла на неї Люба. Сподіваюся, вона хоч щось зрозуміла, коли ми її вигнали.

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -