Завдяки чому на Землі з’явився секс?

Чи задавалися ви коли-небудь питанням – звідки та як саме на Землі з’явився секс?

Зараз це для нас звична річ, адже саме через це люди досі не зникли з планети. Цим питанням і зацікавилися провідні вчені і ось, що вони з’ясували. За їх словами, гени, що керують злиттям статевих клітин, потрапили до організму наших предків через віруси.

Мабуть, всім відомо, що у природі існують два методи розмноження – одноклітинні організмі обмінюються генетичними матеріалами, а багатоклітинні – статевим шляхом.

На думку більшості актуальних на сьогоднішній день еволюціоністів, першопричиною появи сексу стала потреба пристосуватися до виникнення нових паразитів та інфекцій, чий життєвий цикл набагато коротше, ніж у багатоклітинних істот. Але залишалося невивченим те, як саме предки винайшли такий спосіб розмноження.

Вчені стверджують, що знайшли відповідь на це питання при вивчені структури білка, який сперматозоїди та яйцеклітини використовують для злиття один з одним.

При спостереженні за малярійними плазмодіями з’ясувалося, що HAP2 деякі одноклітинні істоти використовують для проникнення в клітини людини. Саме тому вчені вирішили, що об’єднання клітин для статевої близькості далеко не початкова його функція. Виявилося, що структура білка схожа з фузогенами, використовуваними вірусами для проникнення в клітини.

Вчений Вільям Снелл повідав, що кількість методів, при яких клітини зливаються, мізерно мало. Вчений оголосив, що в організм предків гени, що відповідають за об’єднання статевих клітин, могли потрапити завдяки вірусам.

Читайте також  Відео сексу божевільної пари у піцерії показали у залі суду: відео (18+)

Шукайте деталі в групі Facebook


Передає -