Порошенко нагородив екс-регіонала і скандального забудовника орденом За заслуги І ступеня – Гнап

Президент Петро Порошенко нагородив орденом За заслуги І ступеня екс-нардепа від Партії регіонів, скандального забудовника Ігоря Лисова.

Про це у своєму Facebook написав колишній журналіст і кандидат у президенти Дмитро Гнап.

Указ від 4 травня про нагородження розміщений на сайті президента. Так його нагородила “за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм”.

“Лисов – колишній нардеп від Партії регіонів двох скликань. Скандальний забудовник. В 2009-му році став відомим через те, що його пасинок з ножем напав на водія поливальної машини в Києві. Пасинок ганяв вночі містом на джипі і комунальний транспорт йому дуже заважав. Справу пасинка, очікувано, зам’яли”, – пише Гнап.

Він додав, що потім Лисов просив дозволу збудувати храм у Києві. Йому дозволили за умови, якщо це буде храм Української автокефальної церкви. Проте після будівництва екс-нардеп віддав храм Московському патріархату.

“Вишенька на торті. В 2015-му році Генпрокуратура відкрила справу через масштабну будівельну аферу забудовником Ліко-Град (Ліко означає: Лисов і Компанія). Юрій Луценко чим завершилася та справа? Лисова покарали орденом?”, – підсумував Гнап.

Читайте також  “Чорна бугалтерія”: Пінчука викликають на допит у справі Партії регіонів

Шукайте деталі в групі Facebook


Інформує -