“Повернемо владу народу! У Зеленського виступили з гучною заявою про майбутнє України

Команда обраного президента показала в ролику село, “простих людей” з їх проблемами, “чиновника”, а також попросила: скаржтеся в коментарях.

Команда обраного президента Володимира Зеленського, який частково провів передвиборчу кампанію в соцмережах за допомогою роликів, записала нове відео. Воно розміщене на сторінках Зеленського в мережі.

На цей раз в міні-кіно показаний сюжет з села, де люди дошкуляють претензіями бородатому чиновнику, який тепер відмежувався від їх проблем. В результаті його оточують і “притискають до стінки”.
“Так здавна склалося, що народ і влада завжди жили на одній планеті, але в паралельних всесвітах. І ми перші, які придумали такий інструментарій влади, який допоможе навести порядок в країні – за допомогою залучення звичайних жителів в суспільне і політичне життя”, – кажуть в ролику після пари хвилин “сільського кіно”.

Як саме нові влада збирається це робити, не повідомляється.

“Нехай народ на вулицях висловить свою думку. Є проблема в Україні, яка вас турбує – напишіть її в коментарях. Найактуальніші розберемо в відео-петиції і на них відреагує Володимир Зеленський особисто”, – стверджують у обраного президента.

Читайте також  "Відповідатиме Зеленський!" Порошенко вказав на наслідки провальної бюджетної політики

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -