“Моторошні головні болі і погане самопочуття”: На Україну насувається потужна магнітна буря. Потужні сплески

Магнітна буря накриє Землю, в тому числі і Україну, вже на наступному тижні.

Геомагнітні коливання викличуть погіршення стану здоров’я у метеочутливих людей і у тих, хто страждає хронічними хворобами. А сильні спалахи можуть негативно позначитися на емоційному і фізичному стані навіть здорових людей.

Вчені постійно досліджують магнітні бурі, щоб допомогти людям вберегтися від їх впливу.

Старші люди розповідають, що за кілька днів до наближення шторму починають відчувати його дію. Це виражається в погіршенні настрою і підвищенні артеріального тиску.

У співробітників Інституту геофізики є спеціальний додаток, який вимірює значення магнітного поля. Михайло Орлюк, професор, вивчає магнітні бурі протягом 15 років, каже, що наступну варто чекати вже 20 листопада.

Експерт упевнений, що переживати не варто. Адже люди і без того постійно знаходяться в зоні магнітних бур. За словами Орлюка, знаходження біля великих металевих об’єктів дорівнює впливу бурі від сонця. Але найбільше люди схильні до дії в метро.

“Коли потяг починає рухатися або гальмувати, в кожному вагоні по чотири електродвигуна на постійному струмі. Вони дають дуже сильні зміни магнітного поля”, – говорить Орлюк.

Астролог Яніна Массіно радить в ці дні не накручувати себе і не провокувати сварки і конфлікти. За її словами, вплив сильного магнітного сплеску українці відчують вже 18 листопада.

Читайте також  Буде погано два дні: Україну накриє магнітна буря

Шукайте деталі в групі Facebook


Джерело -