Татам дочок: вам потрібно більше любити своїх дружин

Навіть думка про те, що у вашої маленької дівчинки коли-небудь буде хлопець, змушує вас сходити з розуму. Це стосується як батьків, так і матерів.


Цей “невеличкий пакунок, в якому сопіли 4 кілограми ангельської краси” перетвориться в красиву дівчину, якій який-небудь пройдисвіт розіб’є серце. Це жахливо! Ось що хочуть порадити вам Типиві дівчата.

Але замість того, щоб дивитися на це або бити хлопця в ніс, ви, батьки, повинні не допустити цього. Ви на своєму прикладі повинні показати, як чоловік повинен ставитися до жінки.

Відносини і шлюб – це складно, в тому числі і для добрих і люблячих людей, і цьому вашій дочці доведеться вчитися самостійно. Але модель, яку вона перенесе в свою сім’ю, залежить від вас.

Ваша дочка вразлива, а то, що показують про кохання в кіно, на телебаченні, в журналах і в соціальних мережах, дуже далеко від реальної любові. Ви, і тільки ви можете поборотися з цим! Для цього всього лише добре ставитеся і любіть її матір.

Все починається вдома – між вами і вашою дружиною.
Сьогодні і завжди поважайте свою дружину.
Тримайте її за руку, і цілуйте її.
Посміхайтеся.
Зберігайте зоровий контакт.
Коли вона розмовляє, уважно слухайте.
Відкривайте для неї двері.
Підкріплюйте її впевненість.
Хваліть її за її досягнення.
Заохочуйте її, коли вона потребує цього.
Співчувайте їй, коли вона шукає підтримки.
Плануйте пригоди.
Говоріть їй, що вона красива, і часто повторюйте це.
Ваша дочка більше ніж любить свою матір – вона в захваті від неї. Зв’язок між матір’ю і дочкою настільки сильний, що вони, як правило, живуть одним життям. І ваше розуміння цього допоможе вам прийти до усвідомлення: ваші відносини з вашою дружиною надзвичайно важливі для майбутнього вашої дочки.

Читайте також  Медики розказали, як знизити тиск без ліків та особливих зусиль

Найбільший дар, який батько може дати своїй дочці – це любити її маму.

Шукайте деталі в групі Facebook


-